Dekorelement med monogramdekor

320190

DEKORELEMENT, 1900-tal, förgylld brons, med kunglig krona, med skruvgänga, höjd 17 cm

Metall, Diverse

Monter 5

Budhistorik (15 bud)
1948373
1948187
1947940
950
1948186
900
1947940
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.