Monogramisten SW

320189

MONOGRAMISTEN SW (1800-tal), Sydländsk fiskeby, monogramsignerad och daterad, olja på duk, 38x51 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Monogramisten SW

Budhistorik (27 bud)
1948544
6 600
1948431
6 400
1948255
6 200
1948430
6 000
1948255
5 800

Slutpris SEK:
6 600
645 EUR, 754 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.