Nils Björkvist olja

320182

NILS BJÖRKQVIST (1900-1991): "Ekorre", signerad, olja på duk, 43x53 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Nils Björkvist olja

Budhistorik

2015-07-15 kl 19:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.