Byrå

320176

BYRÅ, 1900-tal, vitmålad, gustaviansk stil, höjd 83 83x43 cm

slitage

Rum 21

Byrå

Budhistorik (13 bud)
1947747
2 400
1947742
1947347
1947741
1 900
1947347
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.