Ljusstakar empirestil

320174

LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800-talets slut, i mässing, höjd ca 23 cm

Skador, ena något sned

Belysning, Bordslampor

Monter 5

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (13 bud)
1947732
2 400
1947731
1947729
1947689
1 900
1947680
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.