Lars Tärning, Sandstrand

320163

LARS TÄRNING (född 1945): "Sandstrand", signerad och daterad Lars Tärning -14, olja på pannå, 40x80 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Lars Tärning, Sandstrand

Budhistorik (20 bud)
1952716
3 600
1952419
3 400
1952419
3 200
1952715
1952419
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.