Lars Tärning, blåbär hallon och krusbär

320162

LARS TÄRNING (född 1945): Blåbär hallon och krusbär, signerad och daterad Lars Tärning -15, skiktmåleri på träpannå, ca diameter 46 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (10 bud)
1950994
1949796
750
1949796
650
1950993
600
1949796
550

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.