Lars Tärning korg med äpplen

320160

LARS TÄRNING (född 1945): Korg med äpplen, signerad och daterad Lars Tärning -12, skiktmåleri på träpannå, ca 19x26,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Lars Tärning korg med äpplen

Budhistorik (26 bud)
1947374
1 800
1947296
1 700
1947282
1 600
1946716
1947281

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.