Lars Tärning

320158

LARS TÄRNING (född 1945): Clementiner, signerad och daterad Lars Tärning -08, skiktmåleri på träpannå, ca 20x25 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Lars Tärning

Budhistorik (17 bud)
1947660
1 700
1947389
1 600
1947658
1 600
1947389
1947656
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.