Oidentifierad konstnär

320156

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Gårdsmotiv, osignerad, olja på duk, ca 19x23,5 cm

Krackeleringar, ytskador

Konst, Äldre måleri

Fack 50

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (12 bud)
1947383
850
1947541
1947383
750
1947539
700
1947383
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.