Skåp i barockstil

320153

SKÅP, 1900-tal, barockstil, rikt skuren dekor i ek, dörrspeglar med rotfanér, invändigt med hyllplan och lådor, höjd 143, 211x56 cm

Slitage och smärre skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 18

Skåp i barockstil

Budhistorik (21 bud)
1947634
5 200
1947636
5 200
1947634
4 800
1947635
4 600
1947634
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.