Franco Leidi etsning

320148

FRANCO LEIDI (född 1933): "Avfärd", signerad och daterad Franco Leidi 1975, etsning, numerad 12/30, 16x11 cm

Fack 50

Franco Leidi etsning
Budhistorik (1 bud)

1940769
2015-07-06 12:29:54

2015-07-14 kl 16:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.