Rosa Linnala olejmålning

320147

ROSA LINNALA (1917-1964): Gossporträtt, signerad och daterad linnala -45, olja på duk, 60x48 cm

Fack 9

Rosa Linnala olejmålning

Budhistorik (4 bud)

1947577
1947394
750
1947394
1946795

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.