Kaffepanna Nore Edlund

320145

KAFFEPANNA, koppar, 1800-tal, höjd 34 cm

Slitage

Metall, Allmoge

Rum 7

Kaffepanna Nore Edlund

Budhistorik (2 bud)

1947197
1944439

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.