Urna Fürstenberg

320142

FÜRSTENBERG, urna med lock, porslin, 1900-tal, hänklar i form av bockhuvuden, total höjd ca 45 cm

Mynning med obetydligt nagg

Keramik/Porslin

Monter 14

Urna Fürstenberg

Budhistorik (8 bud)
1943610
1943609
1943598
750
1943596
700
1943594
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.