Yngve Svedlund blandteknik

320140

YNGVE SVEDLUND (född 1925): Slussen, signerad och daterad 1986, blandteknik, ca 48x62 cm

Fack 6

Yngve Svedlund blandteknik

Budhistorik (21 bud)
1947850
1 800
1947854
1 700
1947850
1 600
1947853
1947850
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.