Spegel nyrokoko

320138

SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal, förgylld, dekor av blommor i pastellage, ca 62x72 cm

Slitage och skador

Speglar

Rum 4

Spegel nyrokoko
Budhistorik (13 bud)
1947328
1947199
950
1947327
900
1947199
850
1947299

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.