Bord

320137

BORD, 18/1900-tal, betsad furu, höjd 56, 80x39 cm

Slitage, skador, bordet något rangligt

Rum 4

Bord

Budhistorik (6 bud)
1947796
500
1945898
450
1947795
450
1945898
1945691

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.