Matgrupp 1900-tal

320136

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-tal, mörkbetsad furu, bestående av: 7 stolar och matbord, bordets höjd 74, 100x125, 2 iläggsskivor vardera 51, totallängd 227 cm

Fläckar, slitage ochs skador

Rum 8

Matgrupp 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

1947295
2015-07-14 08:53:32

2015-07-14 kl 10:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.