Golvlampa barockstil

320135

GOLVLAMPA, barockstil, 1900-tal, bronserat trä, två ljuspunkter, höjd 172 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa barockstil

Budhistorik (9 bud)
1946710
700
1947314
650
1946710
600
1946690
550
1946590
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.