Hörnskåp

320134

HÖRNSKÅP,1900-tal, mörkbetsat furu, invändigt med hyllplan, beslag i metall, höjd 191, djup ca 55cm

Brukslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen

Rum 8

Hörnskåp

Budhistorik (1 bud)

1943530
2015-07-09 12:07:51

2015-07-14 kl 21:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.