Hylla 1800-tal

320132

HYLLA, 1800-tal, 3 hyllplan, mahogny, genombruten dekor, höjd 65 cm, 97x23

Lösa delar, skador och slitage

Rum 6

Hylla 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1947417
1947181
1946758
1947180
950
1946758
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.