Bergere i Louis VX-stil

320131

BERGÈRE, 18/1900-tal, Louis XV-stil, bemålad, sitthöjd ca 36, ryggens höjd ca 94 cm

Kraftigt slitage och skador

Rum 4

Bergere i Louis VX-stil

Budhistorik (39 bud)
1947575
7 000
1947576
7 000
1947575
6 800
1947574
6 600
1947574
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.