Einar Jolin litografi

320129

EINAR JOLIN (1890-1976): Utsikt mot Riddarholmen, signerad Jolin, färglitografi, 43/360, ca 44x55 cm

Glulnad

Fack 4

Einar Jolin litografi
Budhistorik (3 bud)

1947209
1940127
1939827

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.