Josef Frank taklampa

320128

JOSEF FRANK, takarmatur, för Svenskt Tenn, modell 2560, diameter 52 cm

Slitage, tygskador på innerfodret

Belysning, Taklampor, Design

Rum 4

Josef Frank taklampa
Budhistorik (12 bud)
1947890
1 300
1947822
1947601
1947813
1947601

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.