Oidentifierad konstnär oljemålning

320123

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Bergslandskap med vattendrag, signerad Vlasak, olja på pannå, ca 56x75 cm

Fack 3

Budhistorik (1 bud)

1943372
2015-07-09 06:13:15

2015-07-14 kl 17:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.