Knud Petersen-Svensberg oljemålning

320122

KNUD PETERSEN-SVENSBERG (1900-tal): Marcusplatsen, monogramsignerad KPS Venedig -38, olja på duk, ca 72x98 cm

Smärre färgborftall i marginalen

Rum 19

Budhistorik (15 bud)
1947626
3 200
1947555
1947625
1947555
2 800
1947624
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.