Ann-Gerd Linander oljemålning

320121

ANN-GERD LINANDER (samtida): "Aurora - Morgonrodnaden", signerad och daterad AG Linander - 94, olja på duk, 81x117 cm

Rum 19

Ann-Gerd Linander oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1947889
1947349
1940080

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.