Hans Wigert oljemålning

320115

HANS WIGERT (född 1932): "Prins Valiant", signerad och daterad a tergo H Wigert Grundsunda1974-2009, olja på duk, 74x63 cm

Rum 21

Hans Wigert oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1946718
10 000
1946869
9 800
1946718
9 600
1946867
9 400
1946718
9 200

Slutpris SEK:
10 000
977 EUR, 1 143 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.