Einar Forseth

320114

EINAR FORSETH (1892-1982): Förlaga till kyrkofönster signerad och daterad 1954-57, blandteknik på smörpapper, 78x45 cm; oramad

Skador

Rum 4

Einar Forseth
Budhistorik (8 bud)
1947792
650
1945934
600
1947790
600
1945934
550
1947789
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.