Väggpendyler 2 st

320113

VÄGGPENDYLER, 2 st, 1900-tal, träskuren dekor, rokokostil, förgyllda, pendel finns, höjd 64 resp 62 cm

Löst glas, skador, slitage, saknar nyckel

Klockor/Ur

Rum 7

Väggpendyler 2 st

Budhistorik (8 bud)
1946660
650
1945942
600
1946659
550
1945942
500
1946658
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.