Vinglas

320107

VINGLAS, 23 st, 1900-tal, remmare, delvis förgylld dekor

Glas, Dricksglas

Monter 2

Vinglas

Budhistorik (17 bud)
1946526
1946882
1946526
950
1946881
900
1946526
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.