Einae Forseth Förlaga kyrkofönster

320105

EINAR FORSETH (1892-1982): "Läraren - Liknelserna - Förlaga till kyrkfönster, signerad och daterad 1970, blandteknik på smörpapper uppfodrad på papp, 79x43 cm; oramad

Skador

Rum 4

Budhistorik (14 bud)
1947563
1946738
1947147
1946738
1947145
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.