Einar Forseth

320102

EINAR FORSETH (1892-1982): Idéskiss till textil för banksal - yrkessymboler, signerad och daterad 1957-59, blandteknik, 40x102 cm

Skador

Rum 3

Einar Forseth

Budhistorik (6 bud)
1946890
650
1945925
600
1943913
550
1943913
1940772

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.