Bogrens däckstolar 1 par

320085

DÄCKSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, märkt Brogrens, lackat lövträ, längd utfällda ca 150 cm

Slitage

Rum 2

Bogrens däckstolar 1 par

Budhistorik (27 bud)
1947010
6 200
1946789
6 000
1946789
5 800
1947009
5 600
1946789
5 200

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.