Sven Larsson soffbord

320083

SVEN LARSSON, soffbord, 1970-tal, furu, längd 160, bredd 99, höjd 45 cm

Slitage

Rum 11

Sven Larsson soffbord

Budhistorik (5 bud)
1942257
500
1945086
450
1942257
1943027
1942257

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.