Nadaezda Streltsova oljemålning

320082

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ung balettdansös, signerad Streltsova, olja på duk, ca 50x70 cm

Rum 19

Budhistorik (40 bud)
1946986
13 500
1946983
13 000
1946981
12 500
1946978
12 000
1946980
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.