Kornischer i Louis XVI-stil

320081

KORNISCHER, 1 par, Louis XVI-stil, pastellage, bronserade, längd 153 cm

Skador och slitage

Ändringar/tillägg
Lösa delar medföljer

Rum 4

Kornischer i Louis XVI-stil

Budhistorik (21 bud)
1947007
1947005
3 800
1946987
3 600
1947003
3 400
1946987
3 200

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.