Bergère Louis XVI-stil

320079

BERGÈRE, Louis XVI-stil , förgylld, dekor delvis i pastellage

Slitage och förgyllning med skador, smärre skador

Rum 16

Bergère Louis XVI-stil

Budhistorik (28 bud)
1947124
5 600
1947123
5 400
1947122
5 200
1947120
5 000
1947119
4 800

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.