Armband 18 k guld

320076

ARMBAND, 4 st., 18 k guld, med 2 berlocker, vikt ca 21,5 g

Skador, slitage

Guld/Smycken

Armband 18 k guld

Budhistorik (6 bud)
1946585
3 600
1947210
3 400
1946585
3 200
1944038
1944037
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.