Spegel Barockstil

320075

SPEGEL, 1800-tal barockstil, svärtat trä och plåtrelief, 114x70 cm

Skador och slitage

Speglar

Rum 5

Spegel Barockstil

Budhistorik (11 bud)
1947096
1947103
750
1947096
700
1947101
650
1947096
550

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.