Frans Gard Söderboudd

320069

FRANS GARD (1892-1978): Motiv från Söderboudd, signerad F Gard, olja på duk, ca 69x1000 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 18

Frans Gard Söderboudd

Budhistorik (15 bud)
1946908
1 400
1946921
1 300
1946908
1946916
1946908
900

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.