Orientmatta

320066

ORIENTMATTA, Najafabad, ca 461x314 cm

Smärre slitage, obetydlig professionell lagning

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (5 bud)
1959825
8 200
1955030
8 000
1954195
6 000
1953306
5 200
1953305

Slutpris SEK:
8 200
801 EUR, 937 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.