Gideon Eriksson

320065

GIDEON ERIKSSON (1915-1996), Vattenspeglingar, signerad och daterad -82, olja på pannå 61x67 cm

Fack 21

Gideon Eriksson

Budhistorik (27 bud)
1946887
4 400
1946883
4 200
1946874
1946880
1946874
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.