Broschnål 18 k guld

320062

BROSCHNÅL, 18 k guld, halvpärla, C.G. Hallberg, Stockholm 1900-talets första hälft, längd 7 cm, vikt ca 5,8 g

Pärla med slitage

Guld/Smycken

Broschnål 18 k guld

Budhistorik (8 bud)
1941290
1941542
1941290
950
1941539
900
1941290
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.