Vikskärm Louis XVI-stil

320061

VIKSKÄRM, Louis XVI-stil, 1900-talets början, dekor i pastellage, höjd ca 150 cm, längd utfälld ca 145 cm

Omfattatande skador på tyg, förgyllning med skador, pastellage med sprikor och bortfall

Möbler, Diverse

Rum 8

Vikskärm Louis XVI-stil

Budhistorik (12 bud)
1944177
1946702
1944177
1 600
1946701
1944177

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.