Julia Samuelsson oljemålning

320058

JULIA SAMUELSSON (1892-1968), Stilleben med frukter, signerad Julia Samuelsson 1944, olja på pannå, 38x31 cm

Fack 46

Julia Samuelsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1946907
550
1946771
500
1946771
1946613
1946441

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.