Reinhold Ljunggren färglitografi

320056

REINHOLD LJUNGGREN (född 1920-2006): Storkyrkan, signerad R. Ljunggren PT, litografi, 51x25 cm

Fack 47

Budhistorik (2 bud)

1946773
1941512

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.