KA Pehrson färglitografi

320054

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K.A. Persson 77, 320/375, färglitografi, 29x41 cm

Obetydligt gulnad

Fack 19

KA Pehrson färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1938899
600
1941563
550
1938899
500
1941562
450
1938899

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.