Karl-Axel Pehrson färglitografi

320053

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad -97, 186/250, färglitografi, 61x49 cm

Fack 24

Budhistorik (17 bud)
1946810
1946326
1942266
1944838
1942266
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.